×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт
  • Рукавичка Хаммам

Рукавичка Хаммам

  • Виробники Nacomi
  • Модель: 5901878687223
  • Наявність: 2-3 Days
175грн

facebook

Рукавичка Хаммам

Рукавичка Kessa Hammam польської марки Nacomi призначена для здійснення процедур пілінгу і різного роду масажів, відмінно підійде для марокканського хамама. Цей високоякісний аксесуар легкий, зручний і приємний у використанні, не здатний травмувати і дратувати шкіру, що робить його безпечним навіть для чутливого шкірного покриву.

З давніх-давен на Сході в хаммамах використовували рукавицю кесе як звичну мочалку. На сьогоднішній день винахід вдосконалено настільки, що допомагає не тільки в звичайному очищенні шкіри від будь-якого роду забруднень, роблячи перебування в хаммамі наповненим релаксом, а й в відлущування скупчилися відмерлих клітин, сприяючи гладкості і ніжності, а також в цілому поліпшення стану шкіри. Адже оновлений шкірний покрив починає більш вільно і, відповідно, активніше дихати. Крім того, використання рукавички кessa при масажі допомагає ефективніше боротися з целюлітом.

Спосіб застосування: в більш чутливих областях злегка пройдіться по шкіри. Коли тіло просочиться, помасажуйте тіло круговими рухами. Рукавички Nacomi можна використовувати до 2 разів на тиждень під час вечірнього купання. Після кожного застосування промийте рукавичку і дайте їй висушити.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук