×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт

Оплата і доставка

ДОСТАВКА

    НОВА ПОШТА (САМОВИВІЗ)
    При сумі замовлення понад 500 грн доставка безкоштовна!

Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Вдень оформлення Вашого замовлення (до 16,00) ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення.

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. При оплаті карткою на сайті вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Відповідно до Закону про захист прав споживачів, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

При отриманні замовлення переконайтеся що доставлений товар відповідає Вашому замовленню в присутності співробітника «Нової Пошти». Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, а у разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати та скласти акт (претензію).

У разі якщо дана ситуація буде мати місце — обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за тел: +38 (068) 030 7011
Здійснюємо доставку по Україні іншими службами доставки, (узгоджується з менеджером).

ОПЛАТА

1. Оплата під час отримання.

Оплата під час отримання. Доставка замовлення здійснюється у відділення компанії перевізника Нова Пошта , яке було вказане під час оформлення замовлення. Після відправки замовлення Вам буде надіслано СМС повідомлення або лист на Вашу поштову скриньку з номером вантажної декларації. Для отримання Вам необхідно пред’явити паспорт та номер вантажної декларації, оглянути вантаж у присутності працівника Нової Пошти і оплатити замовлення.

2. Оплата онлайн під час оформлення замовлення.

Оплата онлайн за допомогою поповнення карткового рахунку. Також оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard - WayForPay (додаткова комісія 1,5% від суми переказу) під час оформлення. Після відправки замовлення Вам буде надіслано СМС повідомлення або лист на Вашу поштову скриньку з номером вантажної декларації. Для отримання Вам необхідно пред’явити паспорт та номер вантажної декларації, оглянути вантаж у присутності працівника Нової Пошти.

Адміністрація магазину залишає за собою право змінювати ціни продукції, проводити акції та розпродажі.