×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт

Про нас

Nacomi - це бренд ексклюзивної натуральної косметики, що створюється виключно з екологічної та органічної сировини найвищої якості. Натхнення для нас - це природа, здоровий спосіб життя та природна краса.

Nacomi пропонує своїм клієнтам високоякісні натуральні продукти для догляду за шкірою та волоссям. Косметика Nacomi вирізняється унікальними властивостями та доступною ціною, щоб кожен день користуватися  скарбами природи.

Nacomi поєднує в своїй продукції корисні екологічні інгредієнти з приємними ароматами і ніжними текстурами, що дозволяє отримувати задоволення від використання, одночасно піклуючись про своє здоров’я.

Nacomi постійно працює над розширенням асортименту товарів, над створенням продукції не тільки для жінок, а і для чоловіків і детей.

Виробництво розташоване в екологічно чистому районі на півдні Польщі. Ретельний відбір сировини та інгредієнтів проводиться керуючись їх якістю, продукція виготовляється  відповідно до стандарту PN-EN ISO 22716.

Вся косметична продукція виготовляється вручну. Фахівці відділу контролю забезпечують відповідність косметики Nacomi найвищим європейським стандартам.