×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт
  • Сіль мертвого моря чиста 1400 г.

Сіль мертвого моря чиста 1400 г.

  • Виробники Nacomi
  • Модель: 5901878684222
  • Наявність: 2-3 Days

153грн

170грн

facebook

Сіль Мертвого моря чиста 1400 г.


Розслаблююча ванна з додаванням натуральної солі Мертвого моря допоможе Вам відпочити після важкого дня. Мінерали та мікроелементи прекрасно тонізують шкіру, готуючи її для подальших процедур.

Природна, без запаху, чиста сіль із Мертвого моря призначена для регулярного використання. Сіль містить багато мінералів та елементів, таких як натрій, залізо, хром, цинк та мідь. Сіль має перевірену протизапальну, бактерицидну та фунгіцидну дію. Вона знімає симптоми дерматологічних захворювань і стимулює процес очищення організму від токсинів. Ванна у теплій воді з додаванням натуральної солі Мертвого моря Nacomi допомагає розслабити ваше тіло і розум та готує шкіру до подальших косметичних процедур.


Склад і властивості

100% сіль Мертвого моря

Сіль збагачена хлоридом магнію та калію, відмінно впливає на наше самопочуття. Багатство макро- та мікроелементів природної солі сприяє зміцненню імунної системи організму та підвищенню його стійкості до стресу. Оскільки цінні мінерали, присутні в косметиці, чудово поглинаються шкірою, купання у воді з додаванням солі Мертвого моря допомагає розслабити і заспокоїти розхитані нерви.


Спосіб використання:

Кілька столових ложок солі слід насипати у воду, яка набрана у ванну. Вода повинна мати температуру близько 35-40, щоб інгредієнти проникли в пори шкіри. Купання у воді з додаванням натуральної солі досконало впливає на стан шкіри, тонізує її та очищає, тому креми або бальзами, які застосовуються після ванни, краще вбираються шкірою.


Загальна інформація

Мертве море насправді є не морем, а внутрішнім озером. Концентрація солі в Мертвому морі складає 26%, тому його вода легко утримує нас на поверхні. При тому занурення в це море з відкритою раною може викликати великий біль і дискомфорт, але природна сіль є ідеальним союзником у процесах очищення організму. Соляна ванна стимулює природні регенеративні процеси організму і покращує імунну систему.


Характеристики
Складники Склад / Ingredients: Maris Salt.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук