×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт
  • Мило чорне 120 г.

Мило чорне 120 г.

  • Виробники Nacomi
  • Модель: 5902539703214
  • Наявність: Є в наявності

103грн

115грн

facebook

Мило чорне Savon Noir


Живучи в забрудненому середовищі, основою ефективного догляду за шкірою та виведенню токсинів з організму є інтенсивне очищення. Пізнайте секрет глибоко насиченої оксигеном шкіри та ефект променистої, вічно молодої шкіри ...

Чорне мило інтенсивно насичує шкіру киснем, очищає її і є основою всіх процедур догляду за шкірою. Натуральний компонент, отриманий традиційними методами в Марокко, називається Savon Noir і діє як природний ферментативний пілінг – ретельно очищаює, видаляє мертві клітини шкіри і активізує процес виведення токсинів. Добре очищена шкіра більше окислюється, поглинає набагато більше вітамінів і мінералів, присутніх у кремах і масках. Натуральне чорне мило Nacomi – це 100% натуральний і екологічний продукт. Використання чорного мила особливо рекомендується людям, які живуть в забрудненому середовищі та мають тенденцію до жирної шкіри та вугрів.


Склад і властивості:

Продукт багатий на вітамін Е, який називається вітаміном молодості – зміцнює шкіру і допомагає боротися з вільними радикалами, запобігаючи процесам передчасного старіння шкіри. Вітамін Е допомагає прискорити процеси регенерації, запобігає знебарвленню та надає яскравості шкірі.

Чисте чорне мило залишає шкіру зволоженою, очищною і освітленою.


Спосіб використання:

Мило слід використовувати для регулярного (але не щоденного!) догляду за обличчям та тілом. Інтенсивність очищаючого та розм'якшуючого ефекту залежить від кількості часу, на який залишено косметику на шкірі. Мило слід рівномірно наносити на зволожену, чисту шкіру і, в залежності від рівня забруднення та пошкодження частин тіла, залишати на шкірі протягом 10-20 хвилин. Людям з сухою і чутливою шкірою слід застосовувати мило обережно і залишати його на шкірі до 10 хвилин, в той час як при застосуванні на стопах мозолях мило слід залишати на 10-20 хвилин. Процедури по догляду чорним милом слід проводити 2-3 рази в тиждень, пам'ятаючи, що найкращі результати спостерігаются при регулярному застосуванні. Використанням натурального мила допоможе зменшити утворення вугрів і значно збільшити поглинання шкірою вітамінів і мінералів.


Загальна інформація:

Ритуал Хаммам

Чорне мило Nacomi є основним елементом традиційного ритуалу Хаммам – марокканської процедури по догляду, яка повинна очистити організм і допомогти йому природним чином позбутися від токсинів. Процедура Хаммам ділиться на чотири етапи – першим з них є розігрівання шкіри паром або гарячим душем (хоча традиційно першим кроком є відвідання ритуальної сауни Хаммам), так щоб розкрилися пори. Потім необхідно нанести чорне мило на вологу шкіру і залишити його на 10-20 хвилин залежно від рівня забруднення шкіри. Для того, щоб підсилити зміцнюючий ефект, мило слід вмасажувати в шкіру рукавичкою Kessа – масаж з очищаючою губкою ідеально підходить для частин тіла, що знаходиться під загрозою виникнення апельсинової кірки. Під час масажу пам'ятайте про кругові рухи та правильну послідовность – починайте з нижніх частин тіла, а потім переходьте до верхніх. Після закінчення часу залишки мила слід змити теплою водою, обсушити шкіру та нанести глину Гассул, попередньо розмішану з водою. Остання стадія – глибоке зволоження шкіри з використанням арганового масла, яке називають рідким золотом.

Вся натуральна косметика, необхідна для очищаючої процедури Хаммам доступна в пропозиції Nacomi. Ритуал Хаммам – це традиційний, природний спосіб виведення токсинів з організму та стимулювання процесів регенерації.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук