×

Замовити дзвінок


Замовити дзвінок

Мій акаунт

Замовити дзвінок

Мій акаунт
  • Активатор до глин та масок 250 мл

Активатор до глин та масок 250 мл

  • Виробники Nacomi
  • Модель: 5902539701692
  • Наявність: 2-3 Days

140грн

155грн

facebook

Активатор для сухих глин та масок 250 мл


Інноваційний продукт призначений для використання з природними глинами та сухими масками для лиця. Оскільки натуральна косметика, глини та сипкі маски містять багато корисних речовин, активатор посилює їх, транспортуючи цінні інгредієнти глибоко в шкіру. Гіалуронова кислота, що міститься в активаторі, екстракт алое та D-пантенол, володіють заспокійливим ефектом і доглядають за зволоженням шкіри.


Склад і властивості


Гіалуронова сироватка

Гіалуронова сироватка в поєднанні з гідролізованими глікозаміногліканами транспортує активні речовини глибоко в шкіру, для її глибокого живлення і зволоження. Гіалуронова кислота додатково підвищує рівень зволоження шкіри, зменшує появу зморшок і надає ефект більш еластичної, твердої та здорової шкіри.


Екстракт алое

Натуральний екстракт алое глибоко зволожує шкіру, пом’якшує і стимулює її відновлення. Він має розгладжувальний ефект і запобігає старінню шкіри.


D-пантенол

D-пантенол зволожує шкіру, робить її м'якою та еластичною. Він має заспокійливу дію і сприятливо впливає на регенерацію шкіри.


Спосіб використання:

Після висипання потрібної кількості глини або порошкоподібної маски в чистий контейнер (як зазначено на упаковці) до неї слід додати активатор. Кількість активатора повинна бути така, щоб після змішування маска мала консистенцію густої грязі. Краще почати з меншої кількості активатора і поступово додавати більше, якщо це необхідно. Занадто тонка маска висохне на обличчі, не виконавши своїх функцій. Отриману маску слід нанести на шкіру та дати висохнути. Після проходження часу, вказаного на упаковці маски (глина або будь-яка сипка маска), маску для обличчя потрібно змити водою.


Загальна інформація

Чи знали Ви, що дія гіалуронової сироватки залежить від розміру її молекул?

Частки високомолекулярної гіалуронової сироватки, завдяки великим розмірам, не можуть проникати глибоко в шкіру. Замість цього, вони зволожують зовнішній шар, утворюючи на ньому шар, який захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів і втрати води (TEWL – Transepidermal Water Loss). Отже, зволожена шкіра стає більш пружною і міцнішою.

Низькомолекулярна гіалуронова сироватка полегшує транспортування поживних речовин, мінералів та вітамінів у шкіру. Через невеликі розміри молекул, гіалуронова кислота проникає в більш глибокі шари шкіри, забезпечуючи її глибоким зволоженням та живленням. Це позитивно впливає на правильне функціонування шкіри, підвищує еластичність шкіри та викликає помітне зменшення зморшок, що робить шкіру молодшою.

Активатор для сипучих глин і масок містить низько- і високомолекулярну гіалуронову кислоту, тому він працює на різних рівнях шкіри, забезпечуючи її всіма перевагами його використання.

Характеристики
Складники Склад / Ingridients: Aqua, Panthenol, Glycerin, Benzyl alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dehydroacetic acid, Hyaluronic acid.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук